VOX BAR
Caddebostan
 
Kredi Kartı   Otopark
 
Açık olduğu saatler : 12.00-02.00
 
CANLI MÜZİK MENÜSÜNE GERİ DÖN

MEKAN HAKKINDA BİLGİ

Anadolu yakasının en eski mekanlarından olan Caddebostan sahil yolu üzerindeki mekan 3 yıldır VOX olarak hizmet vermektedir. Pazartesi hariç haftanın 6 günü canlı müzik yapılan mekanda, ağırlıklı olarak Türkçe POP yapılmakla beraber, belirli dönemler hafta içi günlerde Latin, Caz, Yabancı Pop, Alaturka programlarda yapılmaktadır.

 

Müşterinin samimi bir ortamda, kaliteli müzik eşliğinde ve makul fiyatlarla eğlenmesini sağlamak işletme anlayışı ile hareket eden mekanda, çoğunluk müşterinin müdavim olduğu göze çarpıyor.

 

Özel ses ve sahneleri ile; her Cuma - Cumartesi FULDEN ve  REZA, her Çarşamba REZA ve DİLARA Türkçe POP ağırlıklı,  Hintçe, İspanyolca,Yunanca, Arapça gibi 7 dilde farklı şarkılarla, Alaturka ve Halk müziğimizden seçme şarkıların da yer aldığı programlarında  izleyenlerine kaliteli ve eğlenceli  geceler yaşatmaktadır.VOX’ta yaz sezonu boyunca,  haftanın diğer günlerinde, gitar eşliğinde unutulmayacak güzellikte eski/yeni, Türkçe/yabancı şarkılar dinleyebilirsiniz. Program saatleri: Çarşamba, Cuma, C.tesi 23 00, diğer günler 22:00

 

Yerli, yabancı içki yanında, menüde çeşitli meze ve ara sıcaklarda servis edilmektedir. Doğum günü, arkadaş toplantıları, nişan, nikah vb. kutlamalarınızı yapabileceğiniz mekanda, istek halinde, yemekli ve canlı müzikli özel programlar da gerçekleştirilmektedir.Vale servisi vardır.

 

ADRES

Cemil Topuzlu Cad. No: 137 (Caddebostan sahil yolu Migros yanındaki Burger King karşısı)

TELEFON

216 478 13 03


HAFTANIN TÜM ETKİNLİKLERİ
TARKAN
MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MARMARA AÇIKHAVA TİYATROSU

AJDA PEKKAN
MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MARMARA AÇIKHAVA TİYATROSU

EBRU GÜNDEŞ
GÜNAY RESTAURANT

MOR VE ÖTESİ
GARAJİSTANBUL

FETTAH CAN
BALANS JOLLY JOKER

EMRE AYDIN
MARMARA ÜNİ. GÖZTEPE KAMPÜSÜ

AYHAN SİCİMOĞLU-LATİN ALL STARS
GHETTO

HAKAN ALTUN
THE MIX


SİZ DE MEKANINIZIN www.geceler.info DATASINDA YER ALMASINI VE ETKİNLİKLERİNİZDEN HERKESİN HABERDAR OLMASINI İSTERSENİZ BİZE ULAŞIN!..
 
Etkinlik Ara
 
Mekan
Tarih
CANLI MÜZİK
TOP 5
1
 
HAYAL KAHVESİ
ROCK MÜZİK TUTKUNLARININ BULUŞMA NOKTASI...
 
2
 
PATİKA
SONER OLGUN'DAN "İYİ BAYRAMLAR!.."
 
3
 
BLACKJACK
ANADOLU YAKASI'NDA CANLI MÜZİK KEYFİ!..
 
4
 
DEDİKODULU MEYHANE
ANADOLU YAKASINDA CANLI MÜZİK...
 
5
 
SAKMAN CLUB
CEZAYİR SOKAĞI'NIN VAZGEÇİLMEZLERİNDEN...