ANADOLU YAKASI'NDA CANLI MÜZİK KEYFİ

Tarih : 07.10.2008 21:45
Mekan : VOX BAR

CANLI MÜZİK BÖLÜMÜNE GERİ DÖN
Etkinlik hakkında bilgi

ANADOLU YAKASI'NDA CANLI MÜZİK KEYFİ

MEKAN BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN

Anadolu yakasının en eski mekanlarından olan Caddebostan sahil yolu üzerindeki mekan 3 yıldır VOX olarak hizmet vermektedir. Pazartesi hariç haftanın 6 günü canlı müzik yapılan mekanda, ağırlıklı olarak Türkçe POP yapılmakla beraber, belirli dönemler hafta içi günlerde Latin, Caz, Yabancı Pop, Alaturka programlarda yapılmaktadır.

 

Müşterinin samimi bir ortamda, kaliteli müzik eşliğinde ve makul fiyatlarla eğlenmesini sağlamak işletme anlayışı ile hareket eden mekanda, çoğunluk müşterinin müdavim olduğu göze çarpıyor.

 

Özel ses ve sahneleri ile; her Cuma - Cumartesi FULDEN ve  REZA, her Çarşamba REZA ve DİLARA Türkçe POP ağırlıklı,  Hintçe, İspanyolca,Yunanca, Arapça gibi 7 dilde farklı şarkılarla, Alaturka ve Halk müziğimizden seçme şarkıların da yer aldığı programlarında  izleyenlerine kaliteli ve eğlenceli  geceler yaşatmaktadır.VOX’ta yaz sezonu boyunca,  haftanın diğer günlerinde, gitar eşliğinde unutulmayacak güzellikte eski/yeni, Türkçe/yabancı şarkılar dinleyebilirsiniz. Program saatleri: Çarşamba, Cuma, C.tesi 23 00, diğer günler 22:00

 

Yerli, yabancı içki yanında, menüde çeşitli meze ve ara sıcaklarda servis edilmektedir. Doğum günü, arkadaş toplantıları, nişan, nikah vb. kutlamalarınızı yapabileceğiniz mekanda, istek halinde, yemekli ve canlı müzikli özel programlar da gerçekleştirilmektedir.Vale servisi vardır.SİZ DE MEKANINIZIN www.geceler.info DATASINDA YER ALMASINI VE ETKİNLİKLERİNİZDEN HERKESİN HABERDAR OLMASINI İSTERSENİZ BİZE ULAŞIN!..
 
Etkinlik Ara
 
Mekan
Tarih
İSTANBUL
TOP 5
1
 
FRANKIE
NİŞANTAŞI'NIN YÜKSELEN YILDIZI!
 
2
 
CAHİDE
BİR İSTANBUL KLASİĞİ
 
3
 
ANDON MAÇKA
MUHTEŞEM CANLI PERFORMANSLAR!
 
4
 
ŞAMDAN
ETİLER'DE ÖNEMLİ BİR MARKA...
 
5
 
360 İSTANBUL
İSTANBUL'A 360 DERECELİK BAKIŞ...